Gelişerek yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz...
 
EKOÇED GRUP ailesi olarak uzun yıllar Çevre Danışmanlık ve Çevre Laboratuvarı hizmetimizle ön plandaydık. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak üzere, bir süredir farklı sektörlere adım atma ve bu sektörlerde büyüme çabası içindeyiz. Kurumsal yapımızı güçlendirerek hizmet alanlarımızı genişletip kısa zamanda sektörün önde gelenleri arasında yerimizi almış bulunuyoruz.
 
EKOÇED GRUP çatımız altında Çevre Danışmanlık ve Çevre Laboratuvarı hizmetlerimizin yanı sıra, Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Ahsen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Ahsen Bone ve Ahsen İlkayardım Eğitim Merkezi ile firmalarımızın ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler üretiyoruz.
 
Bizi biz yapan değerlerimizle 14 yıldan bu yana kalitemizden hiç bir ödün vermedik. Sınırların ortadan kalktığı ve uluslar arası rekabet kurallarını geçerli olduğu günümüz dünyasında, kaliteli hizmetimizle her daim yanınızdayız. Başta Türkiye olmak üzere dünya üzerindeki ekonomik gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri hayata geçiriyoruz.
 
Beyazın da beyazı var anlayışıyla hizmet kalitemizi müşterilerimize odaklamaktayız. Birimiz hepimiz felsefesiyle, çalışanlarımızla aile sıcaklığını yaşayarak, bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz...
 
Hedefimiz; Türkiye'nin hizmet ve üretim ihtiyacını karşılayarak EKOÇED GRUP'u bir dünya markası yapmak.